* E Posta Adresiniz:
* Kodu Girin:

Siteye Dosya veya Sayfa Eklemek

Bu sayfa 07 Temmuz 2011 'de güncellenmiştir
admin - 10.03.2006 18:14
Siteye Dosya veya Sayfa Ekleme Hakkında Bilgi ve Kurallar

NOT: Yeni düzenleme ile üyelerimiz sitedeki dosya deposuna çizim ekleyip, o çizimleri istediği bölümde bir sayfa oluşturmak suretiyle paylaşabilir.

1- Kullanıcı adınıza tıklayın ardından Dosya Deposu bağlantısına tıklayarak size özel dosya ve resim alanına girin.2- Gözat butonuna tıklayarak eklemek istediğiniz dosya ve resimleri seçip Yükle butonuna tıklayın. Sistemimiz DWG, LSP veya MAX uzantılı dosyaları destekler.3- Sayfanızı eklemek istediğiniz kategoriye girip "Sayfa Ekle" butonuna basın ve
    a- Sayfanızın başlığını oluşturun
    b- Sayfanızın içeriğini detaylı bir açıklama ile yazın. İçerğie resim eklemek isterseniz resminizin genişliğini 550px yaparsanız resim tam görünür, eğer daha büyük olursa küçük resim şeklinde görünür.
    c- Sayfanız download edilecek bir dosya içeriyorsa alttaki "Download modülü" bölümündeki Dosya indirme etkinleştirilsin mi? sorusunu Evet olarak işaretleyin ve dosyanın URL adresini Dosya Deposu linkine tıklayarak alıp, Dosya URL: kutusuna yapıştırın.
    d- Dosya boyutu (MB): kısmına boyutu mb cinsinden yazın.

4- Gönder butonuna basarak sayfanın yönetici kontrolü ekranına gönderilmesini sağlayın.

Bu işlemler sırasında zorlandığınız kısımlarda bizden destek alabilirsiniz.

Eğer birşeyi yanlış yaptığınızı düşünürseniz bizimle iletişime geçin. Zaten eklediğiniz sayfa detaylı bir kontrolden geçtikten sonra yayınlanacaktır.

Lütfen zorlandığınız konularda destek istemekten çekinmeyin.

ÖNEMLİ NOT: LÜTFEN RESİMLERİNİZİ ve RENDERLARINIZI GALERİYE YÜKLEYİN.
DWG, LSP VEYA MAX GİBİ ÇİZİM DOSYALARINIZI DOWNLOAD > ÇİZİMLER BÖLÜMÜNE SAYFA OLUŞTURARAK EKLEYİN.


KURALLARSiteye gönderdiğiniz çizimin hangi kategoriye koyulacağı site yöneticilerinin inisiyatifindedir. Ancak siz özellikle şu bölümde yayınlansın diye belirtirseniz ve çizim o bölüme uygun bulunursa bu durumda isteğiniz uygulanır.

Sitemize gönderdiğiniz çizimlerin yayınlanması konusunda tüm inisiyatif sitemiz yöneticilerine aittir. Siteye ekleyeceğiniz tüm sayfaların yayınlanacağı asla garanti edilemez. Yayınlanmayan sayfalar amacı dışında başka bir şey için kesinlikle kullanılmaz.

Size ait olmayan çizimlerin yada telif gerektiren çizimlerin sitede yayınlanmasını sağladığınızda bundan doğan yasal sorumluluk çizimi gönderene aittir. Bu durum tespit edildiğinde site yöneticilerimiz çizimin yayınını durdurup, çizimi ekleyen üyeyi siteden uzaklaştırabilir.

Bu kapsamda siteye çizim eklediğinizde herhangi bir hak talep etmeyeceğinizi kabul etmiş sayılırsınız.

Eğer bu kuralları kabul etmiyorsanız ve halihazırda yayında olan çiziminiz varsa bu çizimin size ait olduğunu ispat ederek yayından kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Ayrıca sitede yayınlanan çizimlerinizin yayınını istediğiniz zaman durdurabilir veya yayından kaldırılmasını isteyebilirsiniz.

Bu yeni düzenlemeler kapsamında: Eğer yayında olan dosyanızın yayından kaldırılmasını isterseniz bilgi {at} cizimokulu.com adresinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Dosya yayından kaldırılmadan önce yöneticilerimiz dosyanın gerçekten size ait olduğunu tespit etmek için kişisel bilgilerinizi isteyebilir.

Lütfen dosya gönderirken bu kuralları kabul ettiğinizi unutmayınız.

Revizyon tarihi: 02.11.2017

Yazar: cizimokulu.com
İçerik:
Tag: Siteye Çizim Gönderme Hakkında Bilgi ve Kurallar

Yorumlar :
Henüz yorum yapılmamış
Copyright © 2004-2020 | Tüm Hakları Saklıdır | 1301 | Site haritası | İstatistikler | Hakkımızda | Kadromuz | Gizlilik | Reklam | İletişim