* E Posta Adresiniz:
* Kodu Girin:

Hakkımızda

Hakkımızda, autocadokulu.com kimdir?, autocadokulu.com nedir?, autocadokulu.com ne iş yapar?
admin - 08.10.2006 22:03
Hakkımızda

Kurucusu Aydın ŞİMŞEK'in 2003 yılında çalışmalarına başladığı AutoCAD Destek Merkezi, 13 Ağustos 2004 tarihinde www.autocadokulu.com adıyla yayın hayatına başladı. Başlangıçta Aydın ŞİMŞEK'in bilgisini paylaşmayı amaçlayarak kurduğu site kısa sürede bilgisini paylaşan gönüllüler topluluğu 'na dönüştü. 2004 ve 2005 yıllarında tamamen AutoCAD programına dayalı desteğiyle Türkiyedeki AutoCAD kullanıcıları arasında en bilinen AutoCAD başvuru kaynağı oldu. Çeşitli kitaplarda ve eğitim dökümanlarında kaynak olarak gösterildi ve sektöründe ilk sıraya yerleşti.

Zaman içinde üyelerimize sunduğumuz hizmetleri genişleterek; diğer CAD programları ile çeşitli grafik tasarım programları hakkında bilgilere de forumlarımızda yer verdik. Eğitim dökümanları, örnek çizimler, çeşitli araçlar ile bu alanda üyelerimizin ihtiyaç duyduğu herşeyi sunmaya, tek kaynaktan tüm ihtiyaçların karşılanmasını sağlamaya çalıştık.

Bilgisini paylaşan gönüllülerimizle yıllar içinde binlerce soruya cevap verdik. Problemlere çözüm ürettik. Konu anlatımı ve videolar yayınladık.

2012 yılında Autodesk firması tescilli markası olan AutoCAD kelimesini alan adımızda kullandığımız gerekçesiyle autocadokulu.com'a el koymuştur. Bunun üzerine topluluğumuz cizimokulu.com olarak paylaşımlarına devam etmektedir.


Amaçlarımız & Hedeflerimiz

Tasarım ve çizim alanında görev alan personele; bilgi, eğitim ve fikirsel olarak destek vermek. Çağın gereklerine uygun tasarım-analiz-üretim programları hakkında yeniliklerden haberdar etmek. Kaliteli tasarımcıları bir arada toplamak ve yeni öğrenen bireylerin bu kalite ortamından faydalanıp onlarıda kaliteli birer teknik eleman olarak topluluğumuza dahil etmek. Gerek kişisel gerek ekip olarak yapılan çalışmaların bu büyük çatı altında paylaşımını desteklemek. Ülkemizdeki tasarım ve çizim faaliyetlerinin gelişimine katkı sağlayarak bu alanda yenilikler sunmak. Yeni iş istihdamlarını duyurup iş arayanlar ile işverenler arasında köprü görevi üstlenmek...

Yazar: cizimokulu.com
İçerik:
Tag: Hakkımızda, autocadokulu.com kimdir?, autocadokulu.com nedir?, autocadokulu.com ne iş yapar?

Yorumlar :
ayhan53ismail   13.08.2008 14:00 #8874  

valla ne diyim zaman su gibi akıp gidiyor. 2 sene önce işe girdiğimde boş boş otururken bulmuşdum samimi ve yardımcı bir site olduğundan üye olduk sağolsun her arkadaş yardımcı oldu bunun sonucuda bu olmalı bence nice basarılı yıllara diyorum.

Copyright © 2004-2020 | Tüm Hakları Saklıdır | 99 | Site haritası | İstatistikler | Hakkımızda | Kadromuz | Gizlilik | Reklam | İletişim