* E Posta Adresiniz:
* Kodu Girin:

AutoCAD LT 2005

Verimli tasarım, kolay paylaşım, basitleştirilmiş çıktı alma.
admin - 11.11.2004 22:02
Verimli tasarım, kolay paylaşım, basitleştirilmiş çıktı alma.AutoCAD LT, AutoCAD'den sonra dünyada en yaygın kullanılan Bilgisayar Destekli Tasarım (CAD) yazılımıdır. 2 Boyutlu çizim yapanların tüm gereksinimlerini güçlü araçlarla karşılayan ve Internet uyumlu olarak çalışan AutoCAD LT, aynı zamanda düşük maliyetiyle de işletmelere iyi bir alternatif sağlar.

AutoCAD LT 2005 ile 2 boyutlu tasarımlarınızı kolayca yaratabilir, basılı çıktılarını alabilir, diğer kullanıcılarla paylaşabilir veya yayımlayabilirsiniz. Sadece basit bir iki adım ile verimliliğinizi artıracak tasarım unsurlarına ve geliştirilmiş basılı çıktı alma ara yüzüne ulaşmanız mümkündür. Hızlıca yaratabileceğiniz tablolar, kalabalık katman gruplarını içeren dosyaların yönetilmesi ile ilgili araçlar verimliliğinizi arttıracaktır. Tasarım verilerinizi gerektiğinde AutoCAD LT kullanıcısı olmayan diğer takım arkadaşlarınızla DWF™ (Design Web Format) dosya formatı aracılığı ile paylaşılabilirsiniz.

AutoCAD LT 2005, teknik çizimlerinizi daha verimli üretmenizi ve daha güvenli paylaşmanızı sağlayan yeni araçlarla donatılmıştır. Yenilenen altyapısı ve kullanıcı arayüzü sayesinde, siz teknik çizim yapanlara daha önceden sahip olmadığınız olanaklar sunar. AutoCAD 2005 ve AutoCAD 2005 tabanlı dikey yazılımlar ile %100 uyumlu tek 2B CAD yazılımıdır. 3B modeller dahil çizimde yer alan tüm nesnelere, AutoCAD LT tarafından erişilebilir. Uyumluluk, AutoCAD LT'nin önceki sürümleriyle de sağlanır. Yenilenen kullanıcı arayüzü, özelleştirilebilir araç paletleri ve yerinde yazı düzenleme gibi yeni üretkenlik araçları, etkin ve görsel bir çalısma ortamını destekler. Yeniden tasarlanan ve geliştirilen DWG formatı sayesinde, dosya boyutları düşerken, dosya işlemleri ve dosyaların Internet üzerinden transfer zamanları azalır. Yenilenen DWF (Design Web Format) ile, özellikle ekip çalişmasının söz konusu olduğu projelerde, çizimlerin görüntüleme ve çıktı alma amaçlı Internet veya ağ üzerinden paylaşımı kolaydır. Sayısal imza desteği ile de çizim güvenliği sağlanır.

Yazar: cizimokulu.com
İçerik:
Tag: AutoCAD lt 2005 yuklemek, autocad lt 2005 indirme, autocad 2005 lt dersleri

Yorumlar :
Henüz yorum yapılmamış
Copyright © 2004-2020 | Tüm Hakları Saklıdır | 1302 | Site haritası | İstatistikler | Hakkımızda | Kadromuz | Gizlilik | Reklam | İletişim